Balvu novada nevalstisko organizāciju datu bāze

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Pirmdiena, 24 Marts 2014
Pēdējās izmaiņas: 17 Oktobris 2016

Datu bāzi skatīt šeit.


Briežuciemā notiks seminārs "Radoši finansējuma piesaistes veidi NVO sektorā"

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Seminārs 18.oktobrī pulksten 14.00 norisināsies seminārs "Radoši finansējuma piesaistes veidi NVO sektorā" Balvu novada Briežuciema tautas namā, kur biedrības "Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs" un nodibinājuma "Alūksnes un Apes novada fonds" vadītāja Dzintra Zvejniece dalīsies ar vairāk nekā 20 gadu laikā uzkrāto pieredzi un iepazīstinās ar reāliem piemēriem, kā NVO piesaista līdzekļus savas darbības nodrošināšanai un jaunu projektu īstenošanai.

Lasīt tālāk...


Seniori dodas ekskursijā

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Pirmdiena, 26 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 26 Septembris 2022

img 5269 1a0f2

1.oktobris ir Starptautiskā Senioru diena, tāpēc Balvu pensionāru biedrība rīkoja pieredzes braucienu uz Valku un Valgu,  pa ceļam apmeklējot etnogrāfisko sētu “Ielīcas”, arī daiļdārzu un kolekciju dārzu “Ziediņi” Vijciema pagastā. Pateicoties gidei Ligitai seniori uzzināja, ka Latvijai un Igaunijai, iegūstot neatkarību, Valkas piederība kļuva par galveno strīdus ābolu starp divām valstīm. Līdz 1920. gadam Ērģemes un Valkas apkārtnē nepastāvēja konkrētās valsts robežas. Strīdu sāka risināt starptautiskā komisija britu pulkveža Stīvena Džordza Talenta vadībā.

Lasīt tālāk...


Jaundzimušajiem siltumu un mīlestību dāvina Balvu Teritoriālā invalīdu biedrība

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Piektdiena, 23 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 23 Septembris 2022

Dāvina zeķītes jaundzimušajiemSeptembra otrajā pusē Balvu Teritoriālā invalīdu biedrība bija sarūpējusi dāvinājumu SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Dzemdību nodaļai – 40 zābaciņus un zeķītes, 13 komplektiņus (cepurīte un zābaciņi (zeķītes)), īpašus 6 komplektiņus - trīs puisīšiem un trīs meitenītēm, sedziņas, kā arī mīkstus kokoniņus jaundzimušajiem,  tādejādi dāvinot siltumu un mīlestību ikvienam Balvu dzemdību nodaļā piedzimušajam mazulītim.

Vecmāte Ineses Dadžāne pateicās par dāvinājumu un atzina, ka, tā kā solot diezgan bargu ziemu, šāda dāvana būs ļoti noderīga.

Lasīt tālāk...


Biedrība “RITINEITIS” pievienojas programmai “Ģimenei draudzīga darbavieta”

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Otrdiena, 26 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 26 Jūlijs 2022

Lai veicinātu iekļaujošas sabiedrības un ģimenei draudzīgas darba vides veidošanu, 2021. gadā tika uzsākta Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotā valsts programma “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Tās ietvaros tiek nodrošināts konsultatīvs un informatīvs atbalsts gan privātā, gan publiskā sektora organizācijām.
Iniciatīvas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša, vienlaikus piedāvājot instrumentus gan esošās darba vides novērtējumam, gan finansiālu palīdzību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem.2022. gada otrajā ceturksnī programmai pievienojušies vēl 38 uzņēmumi un organizācijas no visas Latvijas, kas pārstāv gan privāto, gan publisko sektoru. Starp statusu ieguvušajiem darba devējiem- Balvu novada biedrība „RITINEITIS”. Ģimenei draudzīgas darbavietas statusu šobrīd ieguvušas jau 150 organizācijas.
Uz statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” var pretendēt ikviena organizācija, kura nodarbina vismaz vienu darbinieku, – kā privātuzņēmumi, tā arī valsts un pašvaldību iestādes un nevalstiskās organizācijas. Pieteikties šim novērtējumam iespējams visa gada garumā. Statuss “Gimenei draudzīga darbavieta” tiek piešķirts uz diviem gadiem.


Informācija: https://vietagimenei.lv/


Izveidota Balvu novada nevalstisko organizāciju datu bāze

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Ceturtdiena, 07 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 07 Jūlijs 2022

kulturas ministrija sabiedriibas integraacijas fonds

Latvijas valsts budžeta finansētā programma „NVO fonds”| biedrība „RITINEITIS” |
projekts „Kopā varam Ziemeļlatgalē” | Nr. 2022.LV/NVOF/MIC/064/39

Biedrība 'Ritineitis", īstenojot projektu „Kopā varam Ziemeļlatgalē”, apkopojusi informāciju par Balvu novada nevalstiskajām organizācijām. Saraksts izvietots mākoņpakalpojumā un pieejams elektroniskās tabulas veidā. Izmantojot automātiskos filtrus, iespējams atlasīt interesējošo organizāciju datus pēc noteiktiem parametriem, piemēram, pēc pilsētas, pagasta, sašķirot alfabētiskā secībā pēc to nosaukuma, dibināšanas datuma. Tāpat pieejama standarta meklēšanas funkcija pēc atslēgvārda, norādot papildiespējas. Sadaļā "Mērķi un uzdevumi" pieejams organizācijas darbības jomas apraksts.
Datu bāzē atrodamā informācija atvieglos sadarbības partneru meklēšanu un saziņu ar izraudzīto organizāciju.
Datu bāze publicēta Balvu novada pašvaldības tīmekļa vietā www.balvi.lv un biedrības „Ritineitis” mājas lapā www.ritineitis.lv.

Lasīt tālāk...


Starptautiskā projekta "Belikeyou", rezultātu izplatīšanas pasākums “Entrepreneurship as Youth culture”

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Pirmdiena, 16 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 16 maijs 2022

Pasākums Balvu novada muzejāStarptautiskā projekta "Belikeyou", rezultātu izplatīšanas pasākums “Entrepreneurship as Youth culture” 2022.gada 28. maijā, Balvu novada muzeja konferenču zālē. 

Pasākuma programma:

13.00 – 13.30 Dalībnieku reģistrācija / Kafijas pauze

13.30 – 14.15 Projekta prezentācija

14.15 – 15.00 Pētījums par jauniešu uzņēmējdarbības lomu modeli, rīki, kas palīdz veicināt uzņēmēju kā lomu modeli jauniešiem

15.00 – 15.45 Apmācību programmas prezentācija, kas veicina skolēnu uzņēmējdarbību, programmas rezultāti

15.45 – 16.15 Izvērtēšana, Neformālās sarunas

Lasīt tālāk...


Aicina pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva”

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Otrdiena, 22 Februāris 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Februāris 2022

active citizen fund

Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instruments 2014.-2021.gadam | Aktīvo iedzīvotāju fonds Latvijā | programma “Demokrātijas kultūra” | biedrība „RITINEITIS” | projekts „Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē”| Nr. AIF/2020/SDK/35

Aicina pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva”

nvo afisa a2237

Biedrība „Ritineitis” aicina iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva”.

Konkursa mērķis - apzināt un godināt Ziemeļlatgales nevalstiskās organizācijas, kuras aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot nevalstiskā sektora attīstību novadā, kā arī veicinot Ziemeļlatgales atpazīstamību, popularizējot labas prakses piemērus un stiprinot lokālpatriotismu. Kā arī popularizēt, iepazīstināt un aktivizēt Ziemeļlatgales biedrību darbību, aktivitāti un atpazīstamību.

Lasīt tālāk...


Projekts “Vecums nav šķērslis II”- iespēja mācīties senioriem

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Trešdiena, 10 Novembris 2021
Pēdējās izmaiņas: 10 Novembris 2021

Logo.

Projekts “Vecums nav šķērslis II” ir turpinājums projektam “Vecums nav šķērslis”, kurš tika realizēts 2017.-2019. gadā. Šajā projektā iesaistītas jau 10 partneru organizācijas no 3 Baltijas valstīm. Projektā- tematisko plānu un mācību materiālu izstrādē piedalījās arī biedrība “RITINEITIS”. Vispārējais mērķis ir paplašināt senioru iespējas apgūt jaunas zināšanas un prasmes mūža garumā.

Lasīt tālāk...


Tilžā notiks pasākums iedzīvotāju iniciatīvas aktīvai līdzdarbībai un pilsoniskai aktivitātei

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Piektdiena, 16 Jūlijs 2021
Pēdējās izmaiņas: 16 Jūlijs 2021

Iedzīvotāju iniciatīvas pasākums Tilžā

31.jūlijā pl. 9:00  Tilžas centrā notiks iedzīvotāju iniciatīvas pasākums  „Čiulis satiek čangali”

 Otrā no plānotajām deviņām iedzīvotāju iniciatīvām jaunizveidotajā Balvu novadā ar mērķi aktivizēt vietējās kopienas un apkaimes iedzīvotājus, pievērst uzmanību iedzīvotāju viedokļiem, paust idejas un ieviest tās dzīvē, attīstot sadarbības mehānismus starp dažādām sabiedrības grupām un sektoriem- nevalstiskajām organizācijām, valsts pārvaldes institūcijām, pašvaldībām, izglītības iestādēm, uzņēmējiem u.c.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei