Atbalsts Ukrainai


Balvu novada Sociālā pārvalde aicina darbā Sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Trešdiena, 05 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 05 Oktobris 2022

Vakance_Sociālais darbinieks

Balvu novada Sociālā pārvalde, Reģ.Nr. 40900023392,  aicina darbā  SOCIĀLO DARBINIEKU DARBAM AR ĢIMENI UN BĒRNIEM Balvu novada Sociālajā pārvaldē,  vakance uz nenoteiktu laiku (1 amata likme) darbam Rugāju, Lazdukalna un Bērzpils pagastos.

Prasības pretendentiem(-ēm):

 • Otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā,
 • vēlama pieredze sociālā darbā,
 • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī,
 • labas komunikācijas un sadarbības prasmes,
 • psiholoģiskā noturība, spēja adekvāti rīkoties neparedzamās situācijās.

Lasīt tālāk...


Tikšanās laikā pārrunā aktualitātes pašvaldībā un novadā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Pašvaldības iestāžu vadītāju tikšanās 4.oktobrī

Kā katru mēnesi, arī 4.oktobrī, Balvu novada iestāžu vadītāji tikās, lai kopā ar Balvu novada domes  un pašvaldības vadību pārrunātu aktualitātes pašvaldībā un novadā. Šoreiz tikšanās notika tiešsaistes platformā “Zoom”.

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs pateicās ikvienam sanāksmes dalībniekam par dalību vēlēšanās, un arī vēlētāju aktivitāte Balvu novadā bija laba. Vēlēšanu rezultāti mums kā pašvaldībai pašlaik norāda, ka nekādi lieli revolucionāri notikumi nav gaidāmi, kā tas bija pēc iepriekšējām vēlēšanām, kad bijām ievēlējuši daudz revolucionāru spēku, kā rezultātā saņēmām novada reformu un daudzas citas lietas, piemēram, pašvaldības budžeta finansējuma samazināšanu. Šobrīd Saeimā ir ievēlēti vairāki cilvēki no pašvaldībām, līdz ar to ir cerība, ka pašvaldību jautājumi, tas pats pašvaldību finansējuma modelis, tiks atkal aktualizēts. Gaidām, kā veidosies valdība, kāda būs jaunā VARAM ministra nostāja attiecībā pret pašvaldībām.

Lasīt tālāk...


Kas būtu jāzin par pieteikuma iesniegšanu valsts atbalstam siltumenerģijas izmaksu segšanai

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Atbalsts siltumenerģijas izmaksu segšanai Balvu novadā 2022

3.oktobrī, kad pieteikumus valsts atbalstam siltumenerģijas izmaksu segšanai 2022./2023. apkures sezonai Balvu novadā varēja iesniegt arī klātienē, Balvu novada pašvaldība saņēma 230 pieteikumus.

No 1.oktobra pieteikumu var aizpildīt  elektroniski pašvaldību e-pakalpojuma portālā www.epakalpojumi.lv.

Portālā epakalpojumi.lv jāuzklikšķina uz sadaļas - Pieteikšanās energoresursu atbalstam.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, nepieciešams autorizēties.

Autorizēties portālā iespējams, izmantojot:

 • E-paraksta viedkarti, ko izsniedzis LVRTC;
 • E-ID identifikācijas karti;
 • Piedāvātās internetbankas.

Lasīt tālāk...


5.oktobrī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 29 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Biznesa brokastis 2022Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās otrajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 5. oktobrī no plkst.11 līdz 13 Rekovas dzirnavās Šķilbēnu pagasta Rekovā.

“Biznesa sarunu brokastu” mērķis ir veicināt novada uzņēmēju tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par notiekošajiem procesiem novadā. Tā būs iespēja ne tikai uzzināt par pieejamiem finansējumiem uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai, bet arī  iepazīt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, runāt un diskutēt par uzņēmējiem nozīmīgām tēmām.

Pasākumā klātesošos uzrunās Balvu novada pašvaldības  Domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, būs iespēja uzzināt aktualitātes no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Rēzeknes biznesa inkubatora un Latvijas Lauku konsultāciju centra Balvu biroja, kā arī dzirdēt Rekovas dzirnavu atdzimšanas stāstu un prezentāciju no jaunās alus ražotnes “Rols ols”, kā arī citas aktuālas tēmas.

Lasīt tālāk...


Pārgājiens “Rudens krāsu trakums Baltinavā”

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Pārgājiens Baltinava informatīva afiša

15.oktobrī aicinām doties izzinošā ekskursijā - pārgājienā pa Baltinavas ciemu kopā ar gidi Anitu Ločmeli.

No putna lidojuma līdz pagraba tumsai, pa vēstures pēdām, pāri šķēršļiem brīnišķīgas dabas ieskauti dosimies pārgājienā, baudot rudens krāsas tuvējā apkārtnē!  Maršrutā apmeklēsim Baltinavas vēsturiskās ēkas, aplūkosim vietu, kur atradās pirmā Baltinavas baznīca, dosimies pāri "Zaprūdam",  ciemosimies koka meistara Raimonda Leicāna darbnīcā.

Pieteikšanās līdz 13.10.2022., aizpildot anketu www.ej.uz/pārgājiens_baltinava. Papildus informācija, zvanot 28395837

Lasīt tālāk...


Balvu novada pašvaldība saņem Atzinības rakstu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā,

29. septembrī Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine un Balvu novada administrācijas Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā Eiropas Savienības Strukturālo un investīciju fondu Interreg programmu 2014.–2020.g. perioda noslēguma pasākumā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, kur svinīgi saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Artūra Toma Pleša parakstītu Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā.

Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsludina darba vakances

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

VakanceValsts ieņēmumu dienests izsludina konkursu uz Nodokļu pārvaldes Fizisko personu deklarāciju uzskaites daļas Pirmās nodaļas un Otrās nodaļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (4 vakances uz nenoteiktu laiku). 

Nodokļu pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana nodokļu administrēšanas jomā.

Ja Tev ir:

 • pirmā līmeņa profesionālā augstākā (koledžas) izglītība;
 • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
 • atbilstība likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta* prasībām, kā arī pēdējo trīs gadu laikā neesi pārcelts (ar pamatojumu, lai nodrošinātu sabiedrības uzticību civildienestam) citā amatā;
 • nevainojama reputācija.

Lasīt tālāk...


8.oktobrī Lauku labumu tirdziņš Balvos

Kategorija: Aktualitātes
Svētdiena, 02 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 Oktobris 2022

Lauku labumu tirdziņš Balvos 8.oktobrī Balvos, laukumā pie kultūras nama no plkst. 9:00 notiks tradicionālais lauku labumu jeb zaļais tirdziņš. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus, mājražotāju gardumus, sezonas dārzeņus un augļus, amatniecības izstrādājumus un stādus no tuvākiem un tālākiem zemniekiem, mājražotājiem, amatu meistariem un stādu audzētājiem!

Aicināti piedalīties vietējie amatnieki, mājražotāji, zemnieki un citi vietējie uzņēmēji ar savu ražoto produkciju! Tirgotājiem pieteikšanās obligāta (līdz 5. oktobrim)  Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā:  zvanot 26461435, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lasīt tālāk...


Balvu novada dome aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam Atzinības raksts

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 28 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Balvu novada dome aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam Atzinības raksts

18.novembrī svinēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 104.gada dienu. Svinīgo sarīkojumu laikā, lai apzinātu un godinātu fiziskas personas par ieguldījumu un sevišķiem nopelniem Balvu novada labā, tiks pasniegti Balvu novada domes Atzinības raksti. Tāpēc tiek izsludināta pretendentu pieteikšana apbalvojumam.

Izvirzot kandidātus apbalvojuma saņemšanai, pieteicējam līdz 14.oktobrim ir jāiesniedz rakstisks pieteikums:

 • Ienesot Balvu novada pašvaldības administrācijas ēkā, Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu novadā, 1.stāvā, vai iemetot tur esošajā pastkastītē;
 • nosūtot elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (ar drošu elektronisko parakstu) vai Balvu novada pašvaldības e-adresi;
 • nosūtot pa pastu uz adresi Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu novads, LV-4501.

Lasīt tālāk...


A/S “Balvu Enerģija” paziņojums par tarifa projektu

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 29 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

AS Balvu Enerģija logo

Akciju sabiedrība “Balvu Enerģija”, reģistrācijas Nr. LV 40003148480, juridiskā adrese: Balvu nov., Balvi, Bērzpils iela 30, LV-4501, 2022.gada 22.septembrī  Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza Siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku” SPRK Nr. 1/7 no 14.04.2010.

Lasīt tālāk...


Izsludina atklātu konkursu uz Balvu Valsts ģimnāzijas direktora amatu uz nenoteiktu laiku

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Otrdiena, 27 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 27 Septembris 2022

VakanceBalvu novada pašvaldība (Reģ.Nr. 90009115622) izsludina atklātu konkursu uz BALVU VALSTS ĢIMNĀZIJAS DIREKTORA AMATU uz nenoteiktu laiku. 

NOLIKUMS

Prasības pretendentiem(-ēm):

 • atbilstība Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktajiem ierobežojumiem strādāt par pedagogu;
 • atbilstība Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām;
 • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmei profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
 • vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā;
 • kompetences: stratēģiskās plānošanas prasme, spēja noteikt mērķus, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, precizitāte, labas organizatora dotības un radoša pieeja darbam, izcilas prezentācijas un komunikācijas prasmes;
 • labas prasmes darbam ar biroja tehniku, MS Officeprogrammatūru un citām mūsdienu tehnoloģijām;
 • drošs elektroniskais paraksts;
 • par priekšrocību tiks uzskatīta vismaz piecu gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības vadības darbā. Par izglītības vadības darbu tiek uzskatīts darbs izglītības iestādes vadītāja vai vadītāja vietnieka amatā; cits darbs, ja tas saistīts ar izglītības jomas administrēšanu.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei