Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads Jauniešiem

Nodarbības jauniešiem

 

Pasaules Jauniešu dienu krusts nonāks arī Balvos

Gatavojoties Pasaules Jauniešu dienām Krakovā 2016.gadā, no 28. jūlija līdz 8. augustam Latvijā notiek Pasaules Jauniešu dienu krusta svētceļojums, kura laikā tas ceļo pa vairākām Latvijas katoļu baznīcām, lai pēc tam tālāk tiktu nogādāts Krievijā un Ukrainā.
Krusta svētceļojums Latvijā notiek balstoties uz iepriekš izstrādātu maršrutu. 30.jūlijā tas būs Madonā, 31.jūlijā - Rīgā, 5.augustā - Daugavpilī, 6.augustā - Rēzeknē un Aglonā, bet 7.augustā plkst. 9.00 - Balvu Romas katoļu baznīcā, vēlāk šajā dienā arī Viļakā un Šķilbēnos.
Koka krusts, kura garums ir četri metri un svars trīsdesmit pieci kilogrami, ir Pasaules Jauniešu dienu simbols. Jauniešu dienas ik pēc trim gadiem notiek kādā no pasaules kontinentu lielajām pilsētām, un tajās piedalās ap divi līdz četri miljoni jauniešu no visas pasaules, tai skaitā arī Latvijas.

Lasīt tālāk...

 

Piedalies radošo projektu konkursā «Latviešu karavīrs laikmetu griežos»

Biedrība «Latvijas ģenerāļu klubs» sadarbībā ar Balvu novada pašvaldību, Rekrutēšanas un Jaunsardzes centru un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem aicina jauniešus piedalīties pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» 2014. gada radošo projektu konkursā.

Nolikums

 

Seminārs jauniešiem

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Balvu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt biznesa ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, kā arī tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.
Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā, īstenojot savas idejas.

Lasīt tālāk...

 

Vairāk nekā 3 000 jauniešu var bez maksas iegūt profesiju

Sākusies uzņemšana profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā, kuras piedāvā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem bez maksas apgūt kādu no 90 profesijām. Mācības ilgs vienu vai pusotru gadu, pieejama arī stipendija līdz 115 EUR mēnesī.

Prasības jaunietim:
• vecums - 17 - 29 gadi (ieskaitot);
• pabeigta 9. vai 12. klase;
• gadu pirms uzņemšanas nav saņēmis stipendiju citā ESF projektā;
• ar vai bez iepriekš iegūtas kvalifikācijas.

Lasīt tālāk...

 
Vairāk rakstu...