Palielinat Fonta izmeru Option 5 Atjaunot Fonta izmeru Option 5 Samazinat Fonta izmeru Option 5
Balvu novads Jauniešiem

Seminārs jauniešiem

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Balvu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt biznesa ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, kā arī tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.
Tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā, īstenojot savas idejas.

Lasīt tālāk...

 

Vairāk nekā 3 000 jauniešu var bez maksas iegūt profesiju

Sākusies uzņemšana profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā, kuras piedāvā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem bez maksas apgūt kādu no 90 profesijām. Mācības ilgs vienu vai pusotru gadu, pieejama arī stipendija līdz 115 EUR mēnesī.

Prasības jaunietim:
• vecums - 17 - 29 gadi (ieskaitot);
• pabeigta 9. vai 12. klase;
• gadu pirms uzņemšanas nav saņēmis stipendiju citā ESF projektā;
• ar vai bez iepriekš iegūtas kvalifikācijas.

Lasīt tālāk...

 

Iespēja jauniešiem – dienēt Speciālo uzdevumu vienībā

Par iespēju dienēt Speciālo uzdevumu vienībā lasīt šeit.

 

Iespēja jauniešiem vasarā apgūt nepieciešamās zināšanas, lai kļūtu par uzņēmējiem

Plašāka informācija šeit.

 

Sākusies pieteikšanās jauniešu attīstības programmai Go Beyond

Jaunieši vecumā no 18 līdz 23 gadiem ir aicināti pieteikties jauniešu attīstības programmai Go Beyond. Jau ceturto gadu pēc kārtas jaunieši varēs izaicināt savas spējas, prasmes un nākotni. Programmu atzīst tādi darba devēji kā Rimi Latvia, Microsoft Latvia, Statoil Fuel and Retail Latvia, Working day Latvia, GlaxoSmithKline Latvia, Swedbank un citi. Agrā pieteikšanās www.gobeyond.lv ir līdz 31.maijam.
Jauniešu attīstības programma Go Beyond tika uzsākta 2011.gada jūnijā ar mērķi uzlabot jauniešu profesionālās un sociālās prasmes, konkurētspēju darba tirgū, kā arī popularizēt neformālo izglītību Latvijā. Go Beyond programma ilgst 10 mēnešus un sastāv no trīs daļām: četru dienu personīgās attīstības semināra, sociālajiem projektiem komandās un sava individuālā projekta realizācijas.
„Go Beyond programma attīsta jaunus līderus, izkopjot viņu stratēģiskās, organizatoriskās un vadības prasmes, līdz ar to palielinot viņu izpratni par atbildību. Mēs esam lepni, ka varam būt daļa no šī projekta!” atbalstu programmai izsaka Santa Magone, Rimi Latvia atlases un attīstības speciāliste.

Lasīt tālāk...

 
Vairāk rakstu...