Zinību diena Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 08 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 08 Septembris 2017 09:58

img 001

Laikā, kad savā ziedēšanas krāšņumā sacenšas asteres, dālijas un gladiolas, un zālē krīt pirmie āboli, klāt ir 1.septembris – jaunā mācību gada sākums! Zinību diena - tas ir jauns sākums un jaunas apņemšanās.

Bērni ar spurainiem ziedu pušķiem dodas uz bērnudārzu satikt savas skolotājas un draugus, lai krātu zināšanas un gatavotos skolas gaitām.

Kā jau pie svētku reizes pienākas, Bērzkalnes PII katras grupas skolotājas bija padomājušas, kā bērniem radīt svētku sajūtu un ieinteresēt darboties, tādēļ pie mazākajiem iestādes bērniem “Mārīšu” grupā ciemojās ezītis Pukšķis. Kopīgi tika iepazītas grupas telpas, iets rotaļās un, protams, neizpalika arī dažādi pārsteigumi.

Pie lielākajiem, “Taurenīšu” grupas bērniem, ciemojās rūķis Burtiņš. Bērni ar savu ciemiņu iepazinās, skaitīja ciparus, sauca burtiņus, dziedāja un gāja rotaļās, kā arī runāja mikrofonā. Bērni palīdzēja atrast visus burtiņus, kas rūķim bija pieķērušies gan pie cepures un jakas, gan pie biksēm un čībām. Iepazīstot telpas, guļamtelpā tika atrasts klusums, bet pie izlietnēm un dvielīšiem tika noskaidrots, kā var aizdzīt prom roku un zobu netīrumus.

Noslēgumā rūķis Burtiņš aicināja bērnus palīdzēt mazajiem taurenīšiem tikt pie krāsainiem spārniņiem, jo saulīte šovasar bieži slēpās un taurenīši palikuši ar vienkrāsainiem spārniem. Ar guaša krāsu un šurum- burum-tipu-tapu skaitāmpantiņa palīdzību, taurenīši tika pie krāsainiem spārniņiem. Krāsainie taurenīši turpmāk rotās katra bērna krēsliņu, bet bērni ar smaidu sejā atcerēsies jauko darbošanos kopā ar rūķi Burtiņu.

Lai veiksmīgs un izdevies jaunais mācību gads mums visiem!

Bērzkalnes PII vadītāja
Inta Korlaša

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei