Bērzkalnes PII sporto kopā ar Miķeli

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 03 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 03 Oktobris 2017 09:35

img 013

29. septembra rītā Bērzkalnes PII „Taurenīšu” un „Mārīšu” grupas apciemoja Miķelis, kurš aicināja bērnus doties ārā, lai sportiskā garā palīdzētu meža iemītniekiem sarūpēt pārtiku ziemai.

Satiekoties bērnudārza pagalmā, Miķelis aicināja visus uz kopīgu rīta rosmi. Kārtīgi iesildījušies, bērni varēja doties ceļā. Ar dziesmām, skaitāmpantiem un rotaļām „Taurenīšu” un „Mārīšu” grupas devās palīgā vāverei, kurai ar ķerras palīdzību vāveres dobumā bija jānogādā un jāsašķiro kastaņi un čiekuri. Pēc tam visi devās pie neparastā lāča Teo, kuram garšo kartupeļi. Tur, sadarbojoties komandās, vajadzēja nogādāt kartupeļus lāča migā.

Tālāk ceļš veda pie pelēna Pīka, kur, lienot caur pelēna alu, grozā bija jāiemet burkāns. Tad bērni “sēdās” vilcienā un, tālajā ceļā pārvarot dažādus šķēršļus, devās pie zaķa Garauša. Te nu bērni kāpa maisos un leca uz zaķa māju, lai palīdzētu Garausim atšķirt dārzeņus un augļus no neēdamām lietām. Pēc šī uzdevuma bērnudārznieki secināja, ka zaķim vajadzētu doties uz Meža skolu mācīties, jo viņš mājās bija sanesis arī daudz neēdamu lietu. Kad šis darbiņš nu bija padarīts, Miķelis bērnus aicināja doties uz savu ābeļdārzu, no kura ābolus vajadzēja nogādāt pagrabā. Āboli, ilgi stāvot saulē, bija sakarsuši un rokās tos ņemt nedrīkstēja, tāpēc pagrabā tie tika ieripināti ar florbola nūju palīdzību.

Pēc labi padarīta darba, piepildot meža zvēru krājumus ziemai, Miķelis cienāja visus ar veselīgajiem augļiem un dārzeņiem.

Pirmsskolas skolotāja Iluta Akmene

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpgimg-014.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei