Vijolnieku panākumi Ludzā

Kategorija: Balvu Mūzikas skola
Otrdiena, 12 Februāris 2019
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 Februāris 2019 16:23

tmb20190212161815

7.februārī Ludzas Mūzikas pamatskolā notika II Jauno vijolnieku konkurss, kurā piedalījās mūzikas skolu audzēkņi no Viļakas, Balviem Krāslavas, Rēzeknes, Jēkabpils, Kārsavas, Zilupes, Daugavpils un arī viesmīlīgie saimnieki – ludzēnieši.

Balvu Mūzikas skolu pārstāvēja ievērojams dalībnieku skaits – 6 vijolnieki, kuri demonstrēja savu māku 3 vecuma grupās.

I grupā uzstājās 3 mazie vijolnieki, kuri par savu sniegumu saņēma pelnīti augstu vērtējumu. Tā 2.klases audzēkne Anete Dzene saņēma atzinības rakstu, otra 2.klases audzēkne Renāte Pavlova ierindojās 2.vietā, bet visaugstāko žūrijas vērtējumu par lielisko muzicētprasmi saņēma mūsu mazā debitante – 1.klases audzēkne Sofija Paula Timošenko.

II vecuma grupā Balvu Mūzikas skolu pārstāvēja 5.klases audzēknis Armands Tutiņš, kura izteiksmīgā muzicēšana tika godam novērtēta – puisis ierindojās 3.vietā.

III vecuma grupā ļoti sīvā konkurencē atzinības rakstu saņēma 7.klases audzēkne Evelīna Pipcāne. Jāpiebilst, ka Evelīna 25.janvārī startēja arī V Mazajā Augusta Dombrovska konkursā Rīgā, kurā Latgales reģionu pārstāv tikai Balvu Mūzikas skola, bet pārējie dalībnieki 99% gadījumu ir Rīgas vai pierīgas skolu audzēkņi. Šajā konkursā, kura līmenis ir ļoti ievērojams, Evelīna ieguva atzinības rakstu.

Visus audzēkņus konkursam sagatavoja ilggadējā vijoles nodaļas vadītāja un lieliskā skolotāja Zoja Zaharova, kura spēj iedvesmot savus vijolniekus intensīvam darbam. Paldies jāsaka arī audzēkņu vecākiem, bez kuru atbalsta un pamudinājuma bērnu sniegums noteikti nebūtu tik veiksmīgs.

Vijolnieku koncertmeistari – Jeļena Agafonova un Rita Kočerova dala panākumu prieku un kopā ar audzēkņiem gatavojas nākošajiem konkursiem.

Rita Kočerova
Balvu Mūzikas skolas direktora vietniece

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei