“Sapņu kuģis” piestāj Balvu pamatskolā

Kategorija: Balvu pamatskola
Trešdiena, 17 Aprīlis 2019
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 17 Aprīlis 2019 15:47

tmb20190417154309

Pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma”, 16.aprīlī Balvu pamatskolā viesojās Latvijas Leļļu Teātru Klubs ar leļļu izrādi „Sapņu kuģis”. Izrādes scenārija autors ir Agris Poikāns.

Izrādes galvenais varonis bija rūķis Diļļuks, kura kvēlākais sapnis bija iemācīties peldēt un būt kapteinim uz sava baltā sapņu kuģa. Skolēni izrādes laikā uzzināja par Diļļuka centieniem sadraudzēties ar jūru un par viņa sapņu piepildīšanos. Diļļukam sapņus palīdzēja piepildīt viņa draugi rūķi Ķērpītis, Muflītis, Rūcītis un rūķu meitene – Roze, kā arī Nāriņa, kas iemācīja Diļļukam nedarīt pāri jūrai.

Neiztika arī bez visādiem ķiņķēziņiem, kas jaucās rūķiem pa kājām. To raksturs un skaits mainījās atkarībā no gadalaika, diennakts stundas un vispārējās situācijas Rūķu pasaulē. Vēl izrādē reizēm piedalījās dinozaurs, vientuļš makarons ar cauru vidu un, protams – skatītāju iztēle.

Kopā ar izrādes varoņiem Balvu pamatskolas skolēni centās atbildēt uz jautājumiem, vai rūķi prot peldēt? Vai Diļļuka sapņi būs stiprāki par realitāti? Vai citu rūķu padomi palīdzēs Diļļukam sadraudzēties ar jūru?

Izrādes beigās skolēni saprata, ka ne tikai rūķu, bet arī cilvēku sapņi piepildās, ja tu esi draudzīgs un cilvēcīgs.

lss lv100

Larisa Krištopanova

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei