BVĢ viesojas grupa “Carnival Youth”

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Ceturtdiena, 06 Decembris 2018
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 06 Decembris 2018 17:04

kopbilde

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ir viens no Latvijas valsts simtgades svinību apjomīgākajiem projektiem. Tā īstenošanai atvēlēti 13,5 miljoni euro jeb 40% no svētku norisei paredzētā valsts finansējuma. Šis projekts ir ne tikai dāvana skolēniem Latvijas valsts simtgadē, bet arī iespēja mazināt sociālo nevienlīdzību, celt izglītības procesa kvalitāti un dot jaunas iespējas kultūras nozarei.

Pateicoties projektam “Latvijas skolas soma”, 23. novembrī Balvu Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus priecēja viena no Latvijā populārākajām grupām “Carnival Youth”.

Tā ir indie rock grupa no Latvijas, kas ar straujiem panākumiem debitēja 2011. gadā, gūstot atpazīstamību gan dzimtenē, gan ārpus tās. Grupu izveidojuši dvīņi Edgars un Emīls Kauperi, Roberts Vanags un Aleksis Luriņš. 2014. gadā grupa izdeva pirmo ierakstu — minialbumu “Never Have Enough”, bet jau tā paša gada oktobrī iznāca grupas debijas albums “No Clouds Allowed”, kas apbalvots ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākā debija”. 2016.gadā “Carnival Youth” saņēma European Border Breakers Award balvu par panākumiem ārvalstīs. 2016.gadā iznāca grupas otrais albums “Propeller” un 2017.gadā jaunākais albums “Vienā vilcienā”.

Iedvesmojoša, skanīga mūzika un lielisks gaismas šovs priecēja BVĢ jauniešus un skolotājus. Priecājamies, ka šajā dienā ciemos bija ieradušies arī Stacijas pamatskolas Vīksnas filiāles jaunieši un skolotāja. Paldies grupai, ka piektdienas pēcpusdiena bija tik īpaša, un, protams, paldies skolas vadībai par to, ka noorganizēja šo neaizmirstamo pasākumu!

Daina Mediniece
Balvu Valsts ģimnāzija

Attachment1 (12).jpgAttachment3 (4).jpgz.png


AdmirorGallery 5.2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.