Valsts svētku nedēļa Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 22 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 22 Novembris 2017 09:03

img 019LATVIJA- tas esi Tu,
Tavas cerības un sapņi,
Tavas zināšanas...

 

Sagaidot Latvijas 99. dzimšanas dienu, Stacijas pamatskolas skolēni visas nedēļas garumā piedalījās dažādās aktivitātēs. Svētku gaidīšana sākās ar telpu noformēšanu- gan mācību klasēs, gan gaiteņos, gan skolas logos. Pēcpusdienās ikvienam bija iespēja piedalīties latvisko rokassprādžu gatavošanas meistardarbnīcās. Bija nepieciešams nedaudz pacietības un pavisam nelielas šūšanas prasmes, lai sev svētkos uzdāvinātu latvisku dāvanu.

Stacijas pamatskola jau trešo gadu atbalsta Balvu pamatskolas organizēto “Tautasdziesmu maratonu”. Skolēni mācījās deklamēt tautasdziesmas, lai klasi un skolu pārstāvētu pasākumā Balvos. Čaklākie tautasdziesmu zinātāji skolā - Krista Galla, Gvido Supe, Amanda Kopāne, Zane Keiša, Signija Voiciša, Amanda Maculeviča, Airita Kikuste - bija to vidū, kas Balvu pamatskolas pasākumā Latvijai dāvināja 99 tautasdziesmas.

16.novembrī atsevišķi 1.-4.klašu grupām un 5.-9.klašu skolēniem notika svētku pasākumi- gudrību spēles. Jaunākajiem skolēniem konkursu bija sagatavojusi skolotāja Inese Karpa. Vecāko klašu skolēniem konkursu sagatavoja un vadīja Balvu pamatskolas Erudītu klubiņa pārstāvji skolotājas Ligitas Bukovskas Poles vadībā. Jaukta vecuma komandas sacentās zināšanās par Latvijas vēsturi, dabu, cilvēkiem, notikumiem.

Svētku nedēļa noslēdzās ar pārsteigumu. Skolā ar dāvanu ieradās Latvijas Saeimas deputāts, kubulietis Jānis Trupovnieks. Kā jau dzimšanas dienā pienākas- skolēni saņēma dāvanu. Skolas sporta materiālā bāze nu papildināta ar jaunām volejbola bumbām. Paldies!

Dažādas prasmes, zināšanas un sportisks dzīvesveids – tas noteikti pieder pie Latvijas jaunās paaudzes ikdienas. Lai pozitīvs noskaņojums, patīkama kopā būšana un kopā darbošanās gan svētkos, gan darbdienā, sagaidot mūsu valsts simtgadi!

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpgimg-014.jpgimg-015.jpgimg-016.jpgimg-017.jpgimg-018.jpgimg-019.jpg


AdmirorGallery 5.2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.