Ziemassvētku pasākums Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 08 Janvāris 2018
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 08 Janvāris 2018 10:13

tmb20180108100856

Ziemassvētku laiks skolās ienāk ar īpašu satraukumu un kņadu. Pēdējie pārbaudes darbi, semestra atzīmju izlikšana, telpu rotāšana, priekšnesumu gatavošana, apsveikumu gatavošana...

Svētku sajūta Stacijas skolā ienāca līdz ar rotājumiem skolas logos, par ko parūpējās vizuāli plastiskās mākslas interešu izglītības pulciņa meitenes, un arī klašu kolektīvu kopīgi rotātajām klašu telpām. Svētku smaržu mācību iestādē izplatīja skolas internāta bērni, kas kopā ar pavārīti Benitu cepa svētku piparkūkas.

Svētki skolā sākās ar svētbrīdi 21.decembra rītā, kad skolā viesojās Balvu luterāņu draudzes mācītājs Mārtiņš Vaickovskis. Kopīgi tika pārrunāta Ziemassvētku būtība, ticība labajam, cerībai un mīlestībai. Kopīgi tika aizdegta 4.svece Adventa vainagā. Tika turpināta arī skolas tradīcija – iedegt pirmās svecītes skolas svētku eglē. To izdarīja 4.-9.klašu skolēni, kuru sekmes 1.semestrī ir augstākās klasē: Amanda Kopāne, Elīna Maculeviča, Zane Keiša, Signija Voiciša, Airita Kikuste, Dagmāra Useniece. Klašu kolektīvos sekoja semestra izvērtēšana, liecību saņemšana un pašorganizēta svētku atpūta.

22.decembrī skolā notika “Ziemassvētku Popiela”. Visi skolēni no 1.līdz 9.klasei bija ieguldījuši izdomu, darbu un enerģiju, lai klašu audzinātāju vadībā parādītu Ziemassvētkiem atbilstošus priekšnesumus. Tie bija dažādi- gan ar pašmāju, gan ar ārzemju “estrādes zvaigžņu” piedalīšanos. Muzikālie priekšnesumi tika papildināti ar dzejoļiem un teatrāliem uzvedumiem. Pat Ziemassvētku vecītis šogad bija īpaši muzikāls!

Paldies klašu kolektīviem un audzinātājiem par kopīgi radītajiem svētkiem! Paldies mūzikas skolotājai Viktorijai, ka netradicionālā svētku tematika izdevās! Paldies vecākiem un vecvecākiem, kas kuplā pulkā apmeklēja pasākumu, jo mēs patiesi priecājāmies par skatītāju atbalstu! Paldies novada pašvaldībai par saldajām dāvanu pakām!

Ar labi padarīta darba sajūtu, ar baltu sniegu un sapņiem par Brīnumu sagaidījām Ziemassvētkus. Lai visiem svētkos izlolotie sapņi, ieceres un nodomi piepildās Jaunajā 2018.gadā!

Direktore R.Bukša

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpg


AdmirorGallery 5.2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.