Vecmāmiņu pēcpusdiena “Visas lietas, kas ir skaistas, man ar tevi saistās” Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 05 Aprīlis 2019
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 05 Aprīlis 2019 15:50

tmb20190405154632

Šī gada 28. martā Stacijas pamatskolā notika Vecmāmiņu pēcpusdiena “Visas lietas, kas ir skaistas, man ar tevi saistās!”. Uz pasākumu tika aicinātas Stacijas pamatskolas skolēnu mīļās, labās omītes un vecmāmiņas.

Pasākuma svinīgajā daļā skolēni deklamēja sirsnīgus dzejoļus, dziedāja skanīgas dziesmas, dejoja un priecēja klātesošos, spēlējot dažādus mūzikas instrumentus. Skolas vokālie ansambļi kopā ar mūzikas skolotāju Viktoriju Kokoreviču izspēlēja muzikālo izrādi “Sarkangalvīte un vilks”. Koncerta izskaņā bērni iepriecināja vecmāmiņas ar pašdarinātiem apsveikumiem un ziediņiem, pateicoties par to, ka viņas atrada laiku un ieradās uz pasākumu.

Pasākuma otrajā daļā pie tējas un kafijas tases, baudot svētku kliņģeri un torti, raisījās mīļas sarunas. Sirsnīgā un draudzīgā atmosfērā 8.klases meitenes vecmāmiņām vadīja spēli “Es mīlu Tevi, Latvija!”, kurā vecmāmiņas parādīja savas zināšanas par Latviju, tās svarīgākajiem notikumiem un ievērojamākajiem cilvēkiem. Ar interesi tika skaidroti vecvārdi, minētas un dziedātas dziesmas. Paldies vecmāmiņām par atraktivitāti!

Pirms svētku pēcpusdienas, skolēni tika aicināti uz skolu atnest savu vecmāmiņu rokdarbus. Prieks redzēt, ka vēl joprojām vecmāmiņas atrod laiku adīšanai un darina skaistus rokdarbus – šalles, cimdus, zeķes, cepures, vestes u.t.t. Paldies vecmāmiņām par atsaucību rokdarbu izstādes tapšanā.

Mīļš paldies vecmāmiņām, ka atrada laiku un atnāca ciemos pie saviem mazbērniem! Liekas, tāds nieks, bet šī diena jau smaida. Ir labi – ja apkārt siltums tāds un apziņa – par tevi domā kāds.

Skolotājas - Inga Voiciša,
Agrita Grāmatiņa

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpg


AdmirorGallery 5.2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.