Balvu novada Gada balva kultūrā un sportā „Mūsu lepnums”

Kategorija: Gada balva kultūrā un sportā
Otrdiena, 06 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 06 Novembris 2018 09:12

14.decembrī plkst. 18:00 Balvu muižā notiks Balvu novada Gada balva kultūrā un sportā „Mūsu lepnums” pasniegšanas ceremonija.

Apbalvojuma mērķis ir pateikties kultūras un sporta darbiniekiem par īpašiem sasniegumiem kultūras un sporta jomā, par nozīmīgu ieguldījumu kultūras un sporta darbībā 2017./2018.gada laikā.

Apbalvojumu Gada balvu kultūrā „Mūsu lepnums” piešķir nominācijās par nozīmīgu ieguldījumu Balvu novada kultūras darbā, kultūrvides saglabāšanā un attīstības pilnveidošanā vai īpašiem sasniegumiem kādā no mākslas, amatiermākslas, amatniecības, izdevējdarbības vai novadpētniecības jomām, izciliem sasniegumiem konkursos.

Apbalvojumu Gada balva sportā „Mūsu lepnums” piešķir nominācijās par īpašiem sasniegumiem Latvijas, Eiropas un pasaules čempionātos, Olimpiskajās spēlēs, kā arī cita augsta līmeņa sacensībās vai par nozīmīgu ieguldījumu sporta darbā. Apbalvojums tiek piešķirts, ņemot vērā informāciju par sportistu vai komandu sasniegumiem nekomerciālo sacensību, kuras apstiprinājušas attiecīgo sporta veidu federācijas, pieaugušo (tajā skaitā veterānu) vai jauniešu konkurencē.

Pieteiktās personas vai personu grupas Gada balvai kultūrā „Mūsu lepnums” (gan fiziskās, gan juridiskās) var pretendēt uz sekojošām nominācijām:

• Novada Gada kultūras pasākums / projekts / izstāde / koncerts / izdevums;
• Novada Gada cilvēks kultūrā / mūža ieguldījums kultūrā (mūziķis / bibliotekārs / mākslinieks / muzejnieks /amatiermākslas kolektīvs / vadītājs);
• Debija kultūrā.
Pieteiktās personas vai personu grupas Gada balvai sportā „ Mūsu lepnums” (gan fiziskās, gan juridiskās) var pretendēt uz sekojošām nominācijām:
• Novada Gada sporta notikums;
• Novada Gada cilvēks sportā / mūža ieguldījums sportā / paraugs sportā/labākais sportists / komanda;
• Entuziasts sportā / labākais treneris.

Kandidātus nominācijām var izvirzīt to pārstāvošas organizācijas un citas fiziskas vai juridiskas personas.
Pieteikums tiek rakstīts brīvā formā, norādot:

• pretendenta vārdu, uzvārdu, organizācijas vai pasākuma nosaukumu;
• nopelnus, par kuriem, jūsuprāt, šis cilvēks, kolektīvs, organizācija vai domumbiedru grupa būtu pelnījusi saņemt konkrēto apbalvojumu;
• informācija par pieteicēju – vārds, uzvārds / organizācijas nosaukums, dzīvesvietas / juridiskā adrese.

Pieteikuma anketas jāiesniedz līdz 2018. gada 20.novembrim Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, Balvos, Bērzpils ielā 1A, vai elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontaktpersona: Iveta Tiltiņa Balvu novada izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietniece kultūras un sporta jautājumos, t.29101873, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pielikumā: Balvu novada gada balvas kultūrā un sportā „Mūsu lepnums” NOLIKUMS

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas