„Ritineitis” rīkos iedzīvotāju forumus

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Otrdiena, 11 Septembris 2012
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 11 Septembris 2012 09:58
Cannot find 3 subfolder inside /home/pfls2000367/public_html/images/3/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:7.2.17

Biedrības „Ritineitis”  bija viena no 10 organizācijām/apkaimēm, kura piedalījās konkursā „No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai” un  apsvēra iespēju rīkot iedzīvotāju forumus savās apkaimēs ar domu nākotnē nonākt līdz savam kopienu fondam.

Konkursa komisija iepazinās ar iesniegtajiem pieteikumiem, apmeklēja organizācijas/apkaimes arī klātienē, tiekoties ar pieteicējiem, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un izraudzījās četras apkaimes, kur šoruden notiks iedzīvotāju forumi.

Biedrības „Ritineitis” pieteikums ir pozitīvi novērtēts un Balvu novads ir iekļuvis to četru apkaimju skaitā, kuras šogad tiek atbalstītas no mūsu fonda puses iedzīvotāju foruma sagatavošanai un norisei.

Konkursa komisijas locekļi novērtēja ieguldīto darbu gan sagatavojot pieteikumu šim projektam, gan tikšanās reizē Balvos. Kopumā biedrības „Ritineitis” pieteikums bija argumentēts un spēcīgs, tika atzīts, ka komanda ir zinoša un darba spara pilna iedzīvotāju foruma rīkošanai Balvu novadā.

Sakarā ar šo konkursu Balvu novada pārstāvji piedalījās Baltijas filantropijas akadēmijā šī gada. 20. – 21. augustā Valmieras apkārtnē. Šī gada galvenā tēma – iedzīvotāju forumu sagatavošana un norise. Draudzīgā gaisotnē savstarpēji iepazinās četras jaunās organizācija/apkaimes, kuras šoruden iecerējušas rīkot iedzīvotāju forumus, kā arī satikās ar jau darbojošos Latvijas kopienu fondu pārstāvjiem, lai uzzinātu uzkrāto pieredzi iepriekšējo iedzīvotāju forumu norisē, kā arī kopienu fondu darbībā.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei