Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide Balvu novadā

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Otrdiena, 19 Februāris 2019
Pēdējās izmaiņas: 19 Februāris 2019

esf-logo

Balvu novada pašvaldība ir viena no desmit pašvaldībām Latvijā, kas piedalās Individuālā budžeta modeļa izmēģinājumprojekta īstenošanā sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (ESF projekts Nr.9.2.2.2./16/I/001)

Lasīt tālāk ...


Atgādinājums vecākiem par Ziemassvētku saldumu paciņām

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Trešdiena, 09 Janvāris 2019
Pēdējās izmaiņas: 09 Janvāris 2019

Uzmanību vecāki, kuriem ir bērni ar īpašām vajadzībām (celiakiju ieskaitot).

Informējam, ka saldumu paciņas var saņemt Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta Atbalsta un rehabilitācijas nodaļā 3. stāva 315.kabinetā, uzrādot personu apliecinošus dokumentus.


Balvu novada iedzīvotāju ievērībai

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Otrdiena, 27 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 27 Novembris 2018

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka iesniegumus no iedzīvotājiem par sociālās palīdzības pabalstiem par 2018. gadu (saskaņā ar izdevumus attaisnojošiem dokumentiem) pieņems līdz 2018. gada 17. decembrim (ieskaitot), izņemot iesniegumus krīzes situācijā vai apbedīšanas pabalsta piešķiršanai.

Dienests atgādina, ka vecākiem/aizbildņiem, audžuģimenēm līdz 2018. gada 28. decembrim jāiesniedz iesniegums par bērnu ēdināšanas apmaksu pirmsskolas izglītības iestādēs un par pusdienu apmaksu bērniem, kuri apmeklē izglītības iestādes par kārtējo mācību pusgadu. Ēdināšanas izdevumi tiek daļēji apmaksāti Balvu novada pašvaldības trūcīgo, maznodrošināto, daudzbērnu ģimeņu bērniem, bērniem ar invaliditāti, bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem.

Klientu pieņemšanas laiks Balvu pilsētā:

Pirmdien: 830-1800

Trešdien: 830-1700

Piektdien: 830-1200

Pagastu teritorijās saskaņā ar sociālo darbinieku klientu pieņemšanas laikiem.

                         Tālr.: 64521176; mob.: 25608650


Jauns studiju piedāvājums Latvijas Universitātes Alūksnes filiālē

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Piektdiena, 23 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 23 Novembris 2018

No 2. līdz 29. janvārim uzņemšana jaunā bakalaura studiju programmā “Sociālais darbs”.

Šī programma ļaus paaugstināt profesionālo kompetenci tiem sociālo dienestu darbiniekiem, kuriem ir 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības kvalifikācija “Sociālais aprūpētājs”, “Sociālais rehabilitētājs”, “Sociālās palīdzības organizators”. Studiju maksa 1200 euro gadā. Studiju ilgums 2,5 gadi.

Profesionālā maģistra studiju programma “Pedagoģija”. Studiju ilgums 1,5 gadi. Studiju maksa 1425 euro.

Var maksāt pa mēnešiem. Iespējams studiju kredīts. Laipni gaidīti!

Kontakttālruņi : 64381168, 26443798, e-pasti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Sociālie darbinieki tiekas profesionālajos svētkos

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Piektdiena, 16 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 16 Novembris 2018

kopbilde

Jau piekto gadu, novembra otrajā otrdienā, Balvu novada pašvaldības sociālie darbinieki pulcējas vienuviet, lai atzīmētu savus profesionālos svētkus kopā ar sadarbības partneriem, labvēļiem un darba kolēģiem. Šoreiz laimīgā loze krita Lazdulejas pagastā strādājošām sociālajām darbiniecēm Evijai Čipatei un Ivetai Veinbergai. Lietus pielijušie ceļi nebija traucēklis svētku sajūtai, kas vēl jo vairāk pastiprinājās, redzot ikdienā tik neierastas, laimīgas sejas.

Lasīt tālāk ...


Informācija pensionāriem un personām ar invaliditāti!

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Pirmdiena, 17 Septembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 17 Septembris 2018

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka saskaņā ar Balvu novada domes 2015.gada 12.marta saistošajiem noteikumiem Nr.10/2015 “Par papildus palīdzību Balvu novadā” iesniegumus no pensionāriem un personām ar invaliditāti par dzīvokļa (mājokļa) pabalsta piešķiršanu sāks pieņemt no 2018.gada 1.oktobra.

Pabalstu varēs saņemt:
• Pensionārs vai persona ar invaliditāti, kuram nav kopīga mājsaimniecība ar darbspējīgām personām un kura vidējais ienākumu apmērs ir līdz 260,00 euro mēnesī, pabalsta apmērs – līdz 115,00 euro gadā;

• Pensionāru vai personu ar invaliditāti pāris, kuram nav kopīga mājsaimniecība ar darbspējīgām personām un kuru vidējais ienākumu apmērs vienai personai ir līdz 200,00 euro mēnesī, pabalsta apmērs – līdz 95,00 euro gadā.

Lasīt tālāk ...


Sociālā dienesta pieredzes apmaiņa Vidzemē

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Trešdiena, 22 Augusts 2018
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2018

tmb20180822115118

“Meklējot vienādo, pamanot atšķirīgo” - ar tādu moto aizritēja Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta darbinieku pieredzes brauciens uz Vidzemi. Vispirms tika apmeklēts Smiltenes sociālais dienests. Inta Siliņa - sociālā dienesta vadītāja un Aigars Veldre - sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs ne tikai prasmīgi vadīja sava darba prezentācijas, bet kopā ar mums devās ekskursijā pa pilsētu, stāstot par pašvaldības ieguldījumiem pilsētas un novada attīstībā.

Lasīt tālāk ...


Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Piektdiena, 17 Augusts 2018
Pēdējās izmaiņas: 17 Augusts 2018

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests atgādina, ka vecākiem/aizbildņiem līdz 2018.gada 29.augustam ir jāiesniedz iesniegums par bērnu ēdināšanas apmaksu pirmsskolas izglītības iestādēs un par pusdienu apmaksu bērniem, kuri apmeklē izglītības iestādes, par kārtējo mācību pusgadu. Ēdināšanas izdevumi tiek apmaksāti Balvu novada pašvaldības trūcīgo, maznodrošināto, daudzbērnu ģimeņu bērniem, bērniem ar invaliditāti, bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem.

Informējam, ka Dienests pieņem iesniegumus, no augstāk minētajām mērķa grupām - pabalstam skolas piederumu iegādei bērnam (bērns, kurš pirmsskolas izglītības iestādē apgūst 5-gadnieku un 6-gadnieku apmācību programmu vai apmeklē Balvu novada vispārizglītojošo mācību iestādi, un gadījumos, kad bērns līdz 24 gadu vecuma sasniegšanai apgūst arodizglītību ārpus novada mācību iestādes – programmā, kura netiek piedāvāta pašvaldības teritorijā esošajās mācību iestādēs). Pabalsta apmērs bērnam gadā līdz 35,00 EUR. Iesniegumam jāpievieno pirkuma iegādes čeks ar personas rekvizītiem. Iesniegumus skolas piederumu iegādes apmaksai (par 2018.gada periodu) var iesniegt līdz 2018.gada 18.decembrim.

Lasīt tālāk ...


Jauno māmiņu pašpalīdzības grupa

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Ceturtdiena, 02 Augusts 2018
Pēdējās izmaiņas: 02 Augusts 2018

Īsti vasarīgi, protams! Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta atbalsta un rehabilitācijas nodaļā sekmīgi darbojas jauno māmiņu pašpalīdzības grupa, kuras nodarbības ir vērstas uz jauno un arī topošo māmiņu savstarpējo sadarbību. Uz nodarbībām nāk jaunās māmiņas kopā ar mazuļiem, kā arī topošās māmiņas un gūst informāciju par interesējošiem jautājumiem, dalās pieredzē, gūst uzmundrinājumu un emocionālu atbalstu. Jūlijā vislabākais risinājums bija doties ratu testa braucienā pa pilsētu, vērtējot, cik daudz ir īsti piemērotu vietu, ko varētu saukt par ģimenei ar bērniem draudzīgu. Nenoliedzami tika atrasti arī trūkumi, piemēram, uzbrauktuve ir, bet tālāk veikalā ir par šauru, lai pārvietotos ar ratiņiem. Pilsētā ir arī ļoti labas un ērtas atpūtas vietas: nenoliedzami uzvarēja bērnu rotaļu laukums un patīkami pārsteidza pārdomātās un pieejamās labierīcības ar iespēju izmantot piemēroto darba virsmu bēbīša autiņbiksīšu maiņai.

Lasīt tālāk ...


Informācija pensionāriem un personām ar invaliditāti!

Kategorija: Sociālā dienesta aktualitātes
Pirmdiena, 30 Jūlijs 2018
Pēdējās izmaiņas: 30 Jūlijs 2018

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka saskaņā ar Balvu novada domes 2015.gada 12.marta saistošajiem noteikumiem Nr.10/2015 “Par papildus palīdzību Balvu novadā” iesniegumus no pensionāriem un personām ar invaliditāti par dzīvokļa (mājokļa) pabalsta piešķiršanu sāks pieņemt no 2018.gada 1.oktobra.

Lasīt tālāk ...


Apakškategorijas

  • Balvu novada pašvaldības Sociālajā dienestā ciemojās jelgavnieki

    Arī rudens slēpjas no lietus un nesteidzas nakts dzestrajās stundās krāsot kokus un krūmus. Ir iemēģināta tikai mazā dzeltenās krāsas otiņa. Bet iepriecinājumu un pārsteigumu septembrī netrūkst, tostarp arī ciemiņu! 15.septembrī Balvu novada pašvaldības Sociālajā dienestā bija ieradušies ciemiņi no Jelgavas sociālo lietu pārvaldes, lai iepazītos ar mūsu  novada pašvaldības Sociālā dienesta darbu, gūtu priekšstatu par mūsu ikdienas raizēm un gandarījuma mirkļiem.


    Jelgavas sociālo lietu pārvaldes darbinieki šādus pieredzes braucienus organizē divas reizes gadā. Viņu iestādes funkcijas ir nodrošināt sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību dažādām klientu grupām, administrēt sociālo pakalpojumu sniegšanai paredzētos pašvaldības budžeta līdzekļus, kontrolēt, kā šos līdzekļus izlieto pārraudzībā esošās iestādes un citi pakalpojumu sniedzēji. Vadītāja Rita Stūrāne, kopā ar saviem kolēģiem, ar interesi piedalījās Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas Viktorijas Pukas sagatavotajā prezentācijā un uz interesējošiem jautājumiem saņēma izsmeļošas atbildes. Pēc vizītes Sociālajā dienestā, ciemiņi devās uz Balvu Novada muzeju, bet tālāk uz Alūksni, lai pilnībā izbaudītu Latvijas ziemeļaustrumus.

    Ina Bankova

    IMG_20170915_133510.jpgIMG_20170915_133541.jpgIMG_20170915_135224.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei