Latvijas Lauksaimniecības universitāte sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru LAP investīciju pasākumu 2014. -2020. gadam ietvaros piedāvā programmu

Kategorija: Uzņēmējdarbība
Ceturtdiena, 08 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 08 Februāris 2018 16:01

llu nap 2020 es eila

Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju
pilnveidošana un attīstīšana

(Augļu, ogu un dārzeņu pārstrāde)
24 stundas

2018. gada 6.,7. marts - Balvi, Vidzemes iela 2B un 13. marts - Jelgava, Rīgas iela 22
10.00- 17.00

Kursā plānots apgūt augļu – ogu pārstrādes produktu ražošanas pamatus, iepazīties ar dažādiem pārstrādes tehnoloģiskajiem procesiem. Praktiskajās nodarbībās tiks apgūtas prasmes dārzeņu salātu un augļu – ogu marmelāžu izgatavošanā un kvalitātes novērtēšanā.
Nodarbību laikā klausītāji iepazīsies ar piemērotākajiem iepakošanas materiāliem un iepakošanas metodēm augļu, dārzeņu pārstrādes produktiem.

Mācību dalībnieks var būt juridiska vai fiziska persona (LAD klients), kas iesaistīta lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs, kā arī lauksaimniecības vai meža zemes īpašnieks vai tiesiskais vadītājs

Dalība mācībās tiek daļēji finansēta no LAP investīciju pasākumu 2014. –2020. gadam līdzekļiem.

Pieteikšanās:
Balvu novada pašvaldības aģentūra
“Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs”, zvanot pa tālr. 26461435 vai rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vietu skaits ierobežots!

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei