LTRK aicina uz Latgales biznesa kluba pasākumu Balvos

Kategorija: Uzņēmējdarbība
Pirmdiena, 21 Janvāris 2019
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 Janvāris 2019 15:49

tmb20190121154242

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centru un Banku Citadele aicina apmeklēt LTRK Biznesa kluba pasākumu “Uzņēmēji tiekas Balvos”, kas notiks piektdien, 25.janvārī, plkst.12:00, Balvos.

Pasākuma pirmā daļa sāksies ar ekskursiju SIA “Technical textiles”, Partizānu ielā 47, Balvos, kur dalībniekiem būs iespēja uzzināt par uzņēmuma pārstāvēto biznesa virzienu, piedāvātajiem pakalpojumiem un nākotnes vīziju. Bet pēc tam, plkst.13:00, SIA “BalviFlora”, Naudaskalns, "Skaidnis", Balvu novadā, uzņēmēji varēs plašāk uzzināt par kūdras ieguvi reģionā un tālākiem ar to saistītajiem procesiem.

Dienas otrā, trešā un ceturtā daļa notiks Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā, Vidzemes ielā 2B, Balvos, kur no plkst.14:20 paredzētas uzņēmēju diskusijas ar LTRK un pašvaldības pārstāvjiem par biznesa aktualitātēm reģionā. Pēc tam klātesošajiem būs iespēja satikt pieredzējušus ekspertus no SIA “AINA serviss”, finanšu institūcijas ALTUM, Latgales plānošanas reģiona un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, lai uzzinātu par dažādām uzņēmējdarbības atbalsta un sadarbības iespējām, kā arī darba aizsardzības jautājumiem. Tāpat pasākumā uzstāsies Bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš ar prezentāciju par Latvijas ekonomikas potenciālu un izaicinājumiem 2019.gadā.

Pasākuma izskaņā, plkst.19:00, viesu namā “Paradīzes”, Brūklāji, Bērzkalnes pagastā, notiks LTRK Latgales reģiona padomes sēde, uz kuru aicināti arī LTRK biedri. Bet pēc tam dalībnieki neformālā gaisotnē varēs dalīties savā profesionālajā pieredzē ar klātesošajiem biznesa pārstāvjiem.

Plašāka informācija par pasākumu un reģistrācija: https://ej.uz/LTRK_Balvi. Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tel. 22428450 (Signe Obuhova) vai rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2400 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Papildu informācijai:
Rūta Grikmane
Sabiedrisko attiecību konsultante
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, LatvijaT. + 371 67830825
M. + 371 29630923
F. + 371 67820092
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.chamber.lv

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei