Ziemeļlatgales vietējo mājražotāju un amatnieku produkcijas virzība Rīgas Centrāltirgū

Kategorija: Uzņēmējdarbība
Ceturtdiena, 16 Maijs 2019
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 16 Maijs 2019 14:16

galvena-bilde

15.maijā Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā notika diskusija „ Par sadarbības iespējām ar AS „Rīgas centrāltirgus”, kurā piedalījās Balvu un apkārtējo novadu mājražotāji, amatnieki, uzņēmēji, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Balvu biroja (LLKC), Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra (LUC), Latgales reģiona attīstības aģentūras (LRAA), Gulbenes novada tūrisma aģentūras pārstāvji (TIC).

Rīgas Centrāltirgus tirdzniecības organizēšanas nodaļas darbiniece Daigas Šilkova aicināja pasākuma dalībniekus savstarpējai sadarbībai, piedāvājot kopēju Latgales reģiona vai atsevišķa novada dienu pasākuma rīkošanu, kā arī individuālu tirdzniecību āra laukumā pie zivju paviljona.

Uzņēmēji atbalstīja domu par Latgales mājražotāju un amatnieku vietējās produkcijas pieteikšanu Rīgas Centrāltirgū svētku pasākuma ietvaros, bet ikdienā izteica vēlmi tirgoties vienotā stendā, kādā no esošajiem paviljoniem iekštelpās, nevis āra laukumā pie zivju paviljona. Tāpat arī dalībnieki vēlējās saņemt papildus informāciju par tirgus piedāvājumiem, popularizējot Latvijas produktus, par izmaksām, un citiem jautājumiem.
Diskusijas laikā tika uzzinātas katra iespējamā sadarbības partnera vēlmes un vajadzības, kā arī tika lemts par darba grupas izveidi, kura uzņemtos iniciatīvu iesākto procesu tālākai virzībai, pēc papildinformācijas saņemšanas no Centrāltirgus vadības.

Atbalstot vietējo produktu tirdzniecības paplašināšanu un reklamēšanu Centrāltirgū, tiks dots ieguldījums lauku attīstībā un atbalstīta vietējā ekonomika, kā arī Latvijas iedzīvotājiem un tūristiem tiks sniegta iespēja iegādāties kvalitatīvus, Latvijā ražotus produktus.

Šis pasākums ir tikai sākums sarunai, no spējas vienoties par abpusēji izdevīgu sadarbību starp Centrāltirgu un ražotājiem, būs atkarīga tālāka lauku ražotāju nokļūšana Rīgas Centrāltirgū.

Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs
26461435
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

IMG_0875.jpgIMG_0879.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei