Ziemeļlatgales Sporta centrs

Svētdien, 13.augustā, LFF Dali Dali 3.līgas sacensībās Rugājos, Balvi spēkojās ar Rēzeknes NSS/FK Saules puikas. Balviem šī spēle bija ļoti svarīga cīņā par to, lai samazinātu iespējas palikt pēdējiem grupā. Balvi līdz šim bija izcīnījuši tikai 3 punktus, kamēr pretiniekiem to bija 8.

Jāsaka, ka spēle norisinājās samērā līdzīgi. Visu izšķīra momentu realizācija. Bet Balviem sezonas labāko maču aizvadīja Mārtiņš Žugs, kurš neļāva pāris reizes nokļūt mūsu vārtos bumbai no ļoti labām pozīcijām.

Pirmo puslaiku uzvarējām ar 1-0 (precīzs izgājienā viens pret viens bija Dainis Laicāns). Bet 2.puslaikā iesitām 3 vārtus pēc kārtas (Artjoms Šaicāns, Niks Ļuļis, Genadijs Fjodorovs), un lieta bija darīta.

Vienīgi žēl, ka neuzdāvinājām "sauso" spēli šodien lieliski spēlējošajam vārtsargam Mārtiņam Žugam, un spēles 85.minūtē vienus vārtus tomēr ielaidām! Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 par labu Balvu komandai.