BALVU NOVADA ADMINISTRĀCIJA, Reģ.Nr.40900036984, aicina darbā galveno ekonomistu (profesijas kods 2631 15)

 Prasības pretendentiem(-ēm):

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;
  • kā priekšrocība tiks uzskatīta darba pieredze finanšu vadībā vai grāmatvedībā;
  • laba finanšu grāmatvedības un LR nodokļu izpratne un zināšanas;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • teicamas sadarbības un organizatoriskās prasmes;
  • analītikas spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • prasme darbā ar datoru (MS Outlook,Word, Excel, Power Point), kā arī prasmes darbā ar biroja tehniku.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivēts pieteikums;
  • pretendenta dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas un citi dokumenti, kurus pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot.

Galvenie pienākumi:

  • sniegt konsultatīvu palīdzību iestāžu/struktūrvienību vadītājiem ieņēmumu un izdevumu finanšu tāmju sagatavošanā;
  • apkopot ieņēmumu/izdevumu tāmes, pamatojoties uz iestāžu/struktūrvienību pieprasījumiem un sadarbībā ar atbildīgajiem speciālistiem izvērtēt budžeta pieprasījumu atbilstoši paredzētajiem mērķiem;
  • izstrādāt pašvaldības kopbudžeta projektu;
  • kontrolēt budžeta izpildi, regulāri analizēt budžeta ieņēmumu izpildi un iestāžu/struktūrvienību finansējuma izlietojumu atbilstību plānotajam;
  • sagatavot informāciju par pašvaldības budžetu pašvaldības plānošanas dokumentiem un publiskajam pārskatam;
  • veikt budžeta grozījumus, pamatojoties uz iestāžu/struktūrvienību iesniegumiem;
  • sadarbībā ar Attīstības plānošanas nodaļu plānot Eiropas Savienības un citu ārvalstu finansēto projektu finansējuma nodrošināšanu;
  • veikt pašvaldības iestāžu sniegto maksas pakalpojumu tarifu aprēķinu analīzi, pašvaldības iestāžu tarifu aprēķināšanu;
  • izskatīt grāmatvedības pirmdokumentus un pārbaudīt to atbilstību plānotajam budžetam;
  • gatavot savas kompetences ietvaros domes lēmumu un rīkojumu projektus;
  • sagatavot finanšu un statistisko pārskatu savas amata kompetences ietvaros.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz noteiktu laiku;
  • mēnešalgu 1156 euro.

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1 A, Balvi, Balvu novads, LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2021.gada 10.septembra plkst.16.00.

Dokumentus var iesniegt personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 1.stāvā, pastkastē slēgtā aploksnē, uz kuras norāda „Pieteikums uz  galvenā ekonomista  amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot pa pastu adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 ar norādi uz aploksnes „Pieteikums uz galvenā ekonomista amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi dome@balvi.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), veicot norādi -  pieteikums „Pieteikums uz galvenā ekonomista amatu”.

Tālrunis uzziņām Mob.T. +371 29361548 – O.Siņica.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.