BALVU NOVADA ADMINISTRĀCIJA, Reģ.Nr.40900036984,
aicina darbā Informācijas sistēmu administratoru (profesijas kods 2522 03)

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā vai  arī pretendents(-e) var būt informācijas tehnoloģiju studiju programmas pēdējā kursa students;
  • zināšanas datorsistēmu un datortīkla apkalpošanā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • angļu valodas zināšanas līmenī, kas ļauj pildīt amata pienākumus darbā ar informācijas sistēmām;
  • teicamas komunikācijas, sadarbības prasmes un sarunu vešanas prasmes, prasme veidot pozitīvu saskarsmi, precizitāte un atbildības sajūta;
  • spēja plānot un organizēt savu darbu saspringtās situācijās un ierobežotā laikā, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
  • spēja operatīvi veikt liela apjoma informācijas analītisku apstrādi un izdarīt atbilstošus secinājumus.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivēts pieteikums;
  • pretendenta dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas un citi dokumenti, kurus pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot.

Galvenie pienākumi:

  • Veikt novada pašvaldības mājas lapas lietotāju administrēšanu, lietotāju darbības uzraudzību, ar mājas lapas tehnisko administrēšanu saistīto jautājumu risināšanu un nodrošināt kontroli par novada pašvaldības mājas lapas atbilstību spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
  • Organizēt piekļuves (pieejas) tiesību informācijas sistēmām piešķiršanu novada pašvaldības administrācijas un pašvaldības iestāžu darbiniekiem.
  • Nodrošināt datu kopijas un datu atjaunošanu.
  • Dokumentēt lietotāju pieejas tiesības un to izmaiņas, kā arī veikt dokumentu (informācijas) sagatavošanu atbilstošā formātā.
  • Uzstādīt ZZ Dats programmatūru lietotāju datoros un konsultēt ZZ Dats sistēmu lietotājus.
  • Sniegt konsultācijas un priekšlikumus novada pašvaldības administrācijas un pašvaldības iestāžu vadībai un darbiniekiem informācijas tehnoloģiju jautājumos.
  • Attīstīt, koordinēt, īstenot un uzraudzīt drošības pasākumus informācijas tehnoloģiju jomā.
  • Analizēt un sniegt priekšlikumus, lai uzlabotu tīklu darbības rezultātus, modernizēt un apgūt jaunas sistēmas.
  • Sniegt konsultācijas informācijas sistēmu lietotājiem.
  • Veikt uzlabojumus pašvaldības iestāžu interneta lapās, veikt lietotāju darbības uzraudzību un risināt ar mājas lapu tehnisko administrēšanu saistītos jautājumus.
  • Veikt tīmekļa servera rezerves un reģenerācijas darbības.
  • Apkalpot biroja tehniku, mainīt lāzerprintera kasetnes, uzstādīt datorprogrammas.
  • Novērst neatļautu programmatūru lietošanu.
  • Veikt domes sēžu audio ierakstu apstrādi.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • darba algu  1 115  EUR.

Darba vietas adrese:
Bērzpils iela 1 A, Balvi, Balvu novads, LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2021.gada 24.augusta plkst.16.00.
Dokumentus var iesniegt personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 1.stāvā, pastkastē slēgtā aploksnē, uz kuras norāda „Pieteikums uz  Informācijas sistēmu administratora amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi vai sūtot pa pastu, adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501; uz aploksnes norāda „ Pieteikums uz Informācijas sistēmu administratora amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi dome@balvi.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), veicot norādi -  pieteikums „ Pieteikums uz Informācijas sistēmu administratora amatu”.
Tālrunis uzziņām mob. t. +371 26174092  – V.Šļakota.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.