Balvu novada administrācija aicina darbā juriskonsultu (parādu piedziņas jautājumos) vakance uz nenoteiktu laiku (0,75 amata likme)

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • juridiskā darba pieredze ne mazāk kā trīs gadi;
  • vēlama pieredze darbā ar tiesām vai parādu piedziņas procesiem;
  • normatīvo aktu pārzināšana civiltiesībās, civilprocesā, administratīvās un administratīvi procesuālajās tiesībās;
  • spēja plānot un veikt darbu patstāvīgi, organizēt darba izpildi noteiktajā termiņā;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas prasmes biroja datorprogrammu lietošanā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (SARS-CoV-2).

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Galvenie amata pienākumi:

  • sadarbībā ar administrācijas struktūrvienībām un pašvaldības iestādēm apkopot informāciju par debitoru parādiem, analizēt kavēto maksājumu apmēru un termiņus;
  • izstrādāt dažādus juridiska rakstura dokumentus (pirmstiesas brīdinājumus, lēmumprojektus, iekšējos normatīvos aktus u.c.), kas saistīti ar parādu piedziņas jautājumiem;
  • nodrošināt pašvaldības un pašvaldības iestāžu noslēgto līgumu maksājumu parādu piedziņu un līgumu noteikumu un nosacījumu piespiedu izpildi, t.sk. līdzdalību līgumu izbeigšanā;
  • sagatavot prasības pieteikumus un citus tiesvedības procesa ietvaros nepieciešamos dokumentus;
  • nodrošināt pašvaldības interešu pārstāvību tiesā;
  • veikt tiesas nolēmumu izpildes kontroli, izpildu rakstu saņemšanu un iesniegšanu zvērinātam tiesu izpildītājam;
  • sagatavot dokumentāciju maksātnespējas procesa ierosināšanai un pārstāvēt pašvaldības intereses maksātnespējas procesā.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • darba algu EUR 828,00 (pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas par 0,75 amata likmi).

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu nov., LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2021.gada 10.decembra plkst.16.00.

Dokumentus var iesniegt:

  • personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu nov., 1.stāvā, ievietojot pastkastē slēgtu aploksni uz kuras norādīts: „Pieteikums uz juriskonsulta amatu”, iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese;
  • sūtot pa pastu, adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu nov., LV-4501, uz aploksnes norāda „Pieteikums uz juriskonsulta amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi;
  • sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: dome@balvi.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) ar norādi „Pieteikums uz juriskonsulta amatu”.

Tālrunis uzziņām: +371 26196412 (Juridiskās nodaļas vadītāja Ilona Blūma)

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.