BALVU NOVADA ADMINISTRĀCIJA, Reģ.Nr.40900036984, aicina darbā nodokļu administratoru (profesijas kods 4311 06)

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • darbības sfērai atbilstoša pirmā līmeņa augstākā izglītība vai vidējā speciālā izglītība;
  • izpratne par nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanu;
  • pieredze darbā ar normatīvajiem aktiem un to praktiska piemērošana;
  • prasme sagatavot administratīvos aktus;
  • labas datorprasmes;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • augsta atbildības izjūta, precizitāte;
  • darba pieredze nekustamā īpašuma nodokļu administratora amatā un prasme strādāt ar NĪN ZZDats NINO programmu tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivēts pieteikums;
  • pretendenta dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas un citi dokumenti, kurus pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot.

Galvenie pienākumi:

  • veikt nekustamā īpašuma nodokļa aprēķinu Balvu novada teritorijā reģistrētiem īpašumiem;
  • nodrošināt paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli izsūtīšanu likumā noteiktajā kārtībā;
  • veikt nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu uzskaiti un kontroli Balvu novada teritorijā reģistrētiem īpašumiem;
  • veikt nekustamā īpašuma nomas maksas aprēķināšanu un paziņojumu izsūtīšanu;
  • sniegt izziņas par nekustamā īpašuma nodokli īpašniekiem un lietotājiem pēc pieprasījuma;
  • katru dienu veikt datu aktualizēšanu saskaņā ar Zemesgrāmatā izdarītajiem nostiprinājumiem Balvu novadā;
  • veikt zemes, ēku un būvju īpašuma aktualizēšanu NINO programmā Balvu novada īpašumiem;
  • reizi mēnesī veikt datu aktualizāciju saskaņā ar Sociālās palīdzības administrēšanas sistēmas (SOPA) saņemtajiem datiem Balvu novadā, kā arī veikt nodokļu pārrēķinu nepieciešamības gadījumā trūcīgām personām.;
  • prasību par NĪN uzraudzība un kontrole un salīdzināšana starp NINO un Resursu vadības sistēmu “G-VEDIS”;
  • sagatavot informatīvus pārskatus par nekustamā īpašuma nodokli pēc pieprasījuma;
  • sniegt priekšlikumus saistošo noteikumu izstrādei par nodokļu atvieglojumu piešķiršanu;
  • sagatavot grāmatvedības datus pārskatu sagatavošanai, sekot grāmatvedības dokumentu uzglabāšanai, nodošanai arhīvā;
  • piedalīties gada pārskata sagatavošana savas kompetences jomā.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz noteiktu laiku;
  • mēnešalgu 955

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1 A, Balvi, Balvu novads, LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2021.gada 10.septembra plkst.16.00.

Dokumentus var iesniegt personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 1.stāvā, pastkastē slēgtā aploksnē, uz kuras norāda „Pieteikums uz  nodokļu administratora  amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi vai sūtot pa pastu adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 ar norādi uz aploksnes „Pieteikums uz nodokļu administratora amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi dome@balvi.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), veicot norādi -  pieteikums „Pieteikums uz nodokļu administratora amatu”.

Tālrunis uzziņām Mob.T. +371 29361548 – O.Siņica.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.