BALVU NOVADA ADMINISTRĀCIJA, Reģ.Nr.40900036984, aicina darbā saimniecības pārzini (profesijas kods 5151 11)

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • augstākā izglītība;
  • darba pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • zināšanas darba aizsardzībā un drošībā, ugunsdrošībā;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes;
  • spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • atbildība un precizitāte;
  • prasme darbā ar datoru (MS Outlook,Word, Excel, Power Point);
  • B kategorijas auto vadītāja apliecība.

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivēts pieteikums;
  • pretendenta dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas un citi dokumenti, kurus pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot.

Galvenie pienākumi:

  • organizēt administratīvās ēkas (Bērzpils ielā 1A, Balvos) apsaimniekošanu un uzturēšanu;
  • organizēt un kontrolēt administrācijas tehniskā personāla darba pienākumu izpildi;
  • nodrošināt kancelejas un saimniecības preču, biroja izejmateriālu piegādi administrācijas vajadzībām, uzskaiti un organizēt to izsniegšanu;
  • piedalīties Balvu novada pašvaldības ilgtermiņa ieguldījumu, pamatlīdzekļu un apgrozāmo līdzekļu pieņemšanai ekspluatācijā, atsavināšanai, norakstīšanai un pārvērtēšanai komisijas darbā;
  • gatavot Balvu novada pašvaldības ilgtermiņa ieguldījumu, pamatlīdzekļu un inventāra norakstīšanas aktus;
  • sagatavot tehnisko specifikāciju tirgus izpētes un iepirkumu veikšanai administrācijas automobiļu remontiem un automobiļu apdrošināšanai, remontdarbiem administrācijas ēkā, inventāra iegādei administrācijas vajadzībām un citiem nepieciešamajiem pakalpojumiem;
  • veikt Balvu novada pašvaldības administrācijas vajadzībām noslēgto iepirkuma līgumu izpildes uzraudzību (kontrolējot administrācijas vajadzībām noslēgto līgumu izpildes termiņu ievērošanu, piegādāto preču vai sniegto pakalpojumu kvalitāti, līgumcenas ievērošanu un citu noslēgto līgumu nosacījumu izpildi);
  • plānot finansējumu administrācijas remontdarbu veikšanai, kancelejas un saimniecības preču iegādei, inventāra iegādei u.c.;
  • sadarbībā ar Finanšu plānošanas un centralizētās grāmatvedības nodaļu veikt pašvaldības transporta līdzekļu salīdzināšanu ar Ceļu satiksmes drošības direkciju un Valsts tehniskās uzraudzības aģentūru novada teritorijā;
  • gatavot lēmumprojektus uz domes sēdi par transporta nodošanu, norakstīšanu, atsavināšanu un iegādi;
  • veikt pašvaldībai piederīgo nedzīvojamo telpu elektroenerģijas skaitītāja ikmēneša rādījumu nolasīšanu un iesniegt tos Finanšu plānošanas un centralizētās grāmatvedības nodaļā;
  • instruēt Balvu novada pašvaldības administrācijas darbiniekus ugunsdrošības un darba aizsardzības jautājumos un aizpildīt instruktāžu žurnālus;
  • plānot un organizēt administrācijas rīcībā esošo transportlīdzekļu izmantošanu pašvaldības iestāžu darbinieku vajadzībām.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • darba algu 861 euro.

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1 A, Balvi, Balvu novads, LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2021.gada 10.septembra plkst.16.00.

Dokumentus var iesniegt personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 1.stāvā, pastkastē slēgtā aploksnē, uz kuras norāda „Pieteikums uz  saimniecības pārziņa amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot pa pastu adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 ar norādi uz aploksnes „Pieteikums uz saimniecības pārziņa amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi dome@balvi.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), veicot norādi – pieteikums  „Pieteikums uz saimniecības pārziņa amatu”.

Tālrunis uzziņām Mob.T. +371 27800548 – Balvu novada pašvaldības izpilddirektore D.Tutiņa.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.