Ziemeļlatgales Sporta centrs
Noslēgusies Rēzeknes pilsētas kausa izcīņa galda tenisā

27.aprīlī Rēzeknes 2.vidusskolas sporta zālē notika noslēdzošā 7.kārta pilsētas kausa izcīņā galda tenisā. Šoreiz Ziemeļlatgales sporta centra komandas pārstāvji, 24 dalībnieku konkurencē, uzrādīja sekojušus rezultātus: Aivars Dulbergs- izcīnīja augsto 3.vietu, Guntis Dulbergs- 5.vietu, Andrejs Aleksejevs- 9.vietu.

Kopumā Rēzeknes kausa izcīņā piedalījās 67 sportisti no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem. Pēc sacensību 7 kārtam tika noskaidroti kausu ieguvēji dažādās nominācijās (sešas kausu nominācijas: 1.Kopvērtējumā, 2.Jaunatne, 3.Vīrieši, 4.Vīrieši 40+, 5.Vīrieši 55+, 6.Vīrieši 65+). Sacensības bija sīvas un spraigas, un arī pārsteigumiem pilnas.

Ziemeļlatgales sporta centra komandas individuālie rezultāti Rēzeknes kausa izcīņā:

• Aivars Dulbergs: 5.vieta (149 punkti) kopvērtējumā un 2.vieta – Vīrieši 40+;
  • Andrejs Aleksejevs: 8.vieta (142 punkti) kopvērtējumā un 2.vieta – Vīrieši;
  • Guntis Dulbergs: 9.vieta (138 punkti) kopvērtējumā un 3.vieta – Vīrieši.

Rēzeknes valsts pilsētas 2023. – 2024. sezonas kausu, uzvarot 5.kārtas no 7., izcīnīja Dāvis Pavlovs (210 punkti), 2.vietu izcīnīja Linda Laduse (166 punkti) un 3.vietu izcīnīja Sergejs Nazarovs (162 punkti) – visi Rēzeknes pilsētas pārstāvji.

Informācija, foto: Andrejs Aleksejevs